Sprzedaż i serwis agregatów prądotwórczych

Agregat prądotwórczy Himoinsa 1 MWe z silnikiem Yanmar do zasilania awaryjnego i krytycznego

Agregat prądotwórczy Himoinsa 1 MWe z silnikiem Yanmar do zasilania awaryjnego i krytycznego

in Aktualności, Uncategorized

agregaty prądotwórcze Himoinsa

 

HIMOINSA ogłasza wprowadzenie na rynek nowego agregatu prądotwórczego. Produkt, o którym mowa, to rozwiązanie typu „zasilanie na miejscu” z silnikiem Yanmar oferującym ponad 1 MWe mocy . Modele HYW-1260 T5 i HYW-1095 T6 zapewniają moc wyjściową 1260 kVA w PRP/DCP i 1350 kVA w ESP przy 50 Hz oraz 1280 kVA w PRP/DCP i 1364 kVA w ESP przy 60 Hz.

Celem tego rozwoju jest zaspokojenie zapotrzebowania na moc powyżej 1 MWe dzięki niezawodnemu i wydajnemu agregatowi prądotwórczemu zasilanemu przez Yanmar, zaprojektowanemu specjalnie do zastosowań awaryjnych. „Zintegrowaliśmy silnik AY40L-ET z ekskluzywną , opatentowaną przez Yanmar technologią spalania „ASSIGN” , która zapewnia najlepsze w swojej klasie zużycie paliwa przy wysoce niezawodny mechaniczny system wtrysku z elektroniczną regulacją prędkości, który zmniejsza emisję hałasu i minimalizuje wpływ na ślad węglowy ” – mówi Miguel Ángel Ruiz, Globalny Dyrektor ds. Inżynierii i Rozwoju w HIMOINSA.

Silnik Yanmar | Firma Yanmar


Wydajność i niezawodność. Ten nowy model został zaprojektowany zarówno w wersji dźwiękoszczelnej (w 20-stopowym kontenerze), jak i w wersji z otwartym płozem, aby uzupełnić portfolio produktów, które HIMOINSA rozwija wspólnie z Yanmar, tj. agregaty prądotwórcze oferujące ponad 1 MW mocy dla PRP , aplikacje ESP i COP. Pierwszy z nich, model HRY 1275 D5/6, został wprowadzony na rynek kilka miesięcy temu jako rozwiązanie „Mobile Power”. Teraz do projektu dołączają dwa rozwiązania „On-Site Power” do zastosowań stacjonarnych, HYW 1260 T5 i HYW 1095 T6.

„Bez wątpienia kluczem do sukcesu tych nowych rozwiązań jest ścisła współpraca między zespołami inżynieryjnymi i rozwojowymi firm YANMAR i HIMOINSA, które pracują razem, aby osiągnąć najwyższy poziom jakości, niezawodności i maksymalnej wydajności naszych agregatów prądotwórczych”. Francisco Gracia, prezes HIMOINSA i Global Head of Power Generation w Yanmar Energy System.

 

części zamienne do agregatów Himoinsa z silnikami Yanmar