Sprzedaż i serwis agregatów prądotwórczych

Prądnice prądu stałego DC – LINZ Electric – faza 9

Prądnice prądu stałego DC – LINZ Electric – faza 9

in Aktualności, Prądnice, Uncategorized

FAZA 9: NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE DO WYTWARZANIA PRĄDU STAŁEGO W UKŁADACH HYBRYDOWYCH

Ostatnie lata przyniosły ważne zmiany w produkcji urządzeń do wytwarzania energii i wież oświetleniowych. To nowa era, która koncentruje się na zwiększeniu wykorzystania ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań.

Wszyscy widzieli, jak ten sektor przesuwa się w kierunku bardziej wydajnych systemów, co doprowadziło do szybkiego wzrostu liczby aplikacji LED, wzrostu liczby rozwiązań opartych na bateriach litowo-jonowych oraz wdrożenia systemów hybrydowych w wielu różnych aplikacjach.

Aby doprowadzić do tych poważnych zmian, Linz Electric opracował fazę 9, kompleksową linię 9-fazowych alternatorów prądu stałego do stosowania w systemach hybrydowych obejmujących różne zastosowania oraz do ładowania wszystkich rodzajów akumulatorów dostępnych na rynku.

Faza 9 jest dostępna w różnych napięciach prądu stałego, a dzięki specjalnemu regulatorowi elektronicznemu oferuje dużą elastyczność sterowania napięciem wyjściowym i / lub może być podłączona do zewnętrznego sterownika w celu zarządzania różnymi parametrami prądu, napięcia i czasu.

Kluczowe cechy:

Najwyższa niezawodność i trwałość

Optymalizacja procesu ładowania baterii

Ultra niski efekt tętnienia

Elastyczność i możliwość dostosowania do wielu aplikacji,

Wysoka wydajność

Zmienna prędkość

Prądnice prądu stałego DC – LINZ Electric >>>

źródło: LINZ Electric

Prądnice Linz Electric – sprzedaż i części zamienne

Prądnica LINZ Electric, generator LINZ Electric, części zamienne do prądnicy LINZ Electric, Prądnice LINZ Electric – sklep, sprzedaż, ceny, opinia, opinie, alternator LINZ Electric, dystrybutor Linz Electric Polska.